csfoci.hu
Friss hírek:
2018. december 12. (szerda)

A hétvége teljes megyei programja

ball-3311907-960-720.jpg
Íme a szombati és a vasárnapi menü.

NB III. Közép csoport 15. forduló

November 17., szombat

13.00

SZEOL SC – Iváncsa KSE

Taksony SE – Paksi II. FC

Rákosmente KSK – Kecskeméti TE

Szekszárdi UFC – Hódmezővásárhelyi FC

PMFC – Kozármisleny FC

Makó FC – Dunaújváros

Budapest Honvéd-MFA II. – Szeged-Grosics Akadémia

Szentlőrinc SE – FC Dabas

Csongrád Megyei I. osztály 14. forduló

November 17., szombat

13.00

Zsombó SE – Csongrád TSE

Szentesi Kinizsi SZITE – FK 1899 Szeged

Tiszasziget SE – Szőregi RSE

UTC 1913 – Röszke SK

Algyő SK – Székkutas TC

November 18., vasárnap

13.00

Makó II. – Szegedi VSE

Hódmezővásárhelyi FC II. – Kiskundorozsmai ESK

Szabadnapos: Bordány SK.

Csongrád Megyei II. osztály 14. forduló

November 17., szombat

13.00

Deszk SC – Csanytelek SC

Mindszenti Sport Club SE – Tömörkény KSE

Móravárosi Kinizsi – Apátfalva SC

November 18., vasárnap

13.00

Csengele KSE – Mórahalom VSE

Nagymágocs SE – Üllési ISE

Földeák TC – KSE Balástya

Szegedi VSE II. – Baks Baráti SE

A Kiszombor KSK – St. Mihály FC meccset december 1-jére halasztották.

Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport 12. forduló

November 17., szombat

13.00

Dóc KE – Pusztamérges FMC

Sándorfalva SK – Zákányszék KSK

Bordány SK – Balotaszállás FC

November 18., vasárnap

13.00

Ásotthalmi TE – Öttömös SE

Csongrád TSE II. – Ruzsa KSE

A Kisteleki TE szabadnapos.

Csongrád Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 12. forduló

November 17., szombat

13.00

Gyálarét-LS-2015 – Csanádpalota FC

Szikáncs – Fábiánsebestyén KSC

November 18., vasárnap

13.00

Pázsit SE – Mártély SK

Szentesi Kinizsi SZITE II. – Kübekháza SE

Nagymágocs SE - FC Szegvár

Csongrád Megyei IV. osztály 13. forduló

November 17., szombat

13.00

Ópusztaszer SE – Maroslele SE

Fábiánsebestyén KSC II. – Szatymaz SE

November 18., vasárnap

10.00

Maros-menti UFC – Derekegyház SK

13.00

Csanytelek SC – UTC 1913 II.

Tömörkény KSE II. – Újszentiván SE

Szőregi RSE II. – Kecskési Sport Egyesület

Móravárosi Kinizsi II. – Domaszék SK

Szabadnapos a Kiskundorozsmai ESK II.

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport 14. forduló

November 17., szombat

11.00

Zsombó SE – Csongrád TSE

Szentesi Kinizsi SZITE – FK 1899 Szeged

Tiszasziget SE – Maros-menti UFC

Algyő SK – Mindszenti Sport Club SE

November 18., vasárnap

11.00

L-IT SZEAC – Bordány SK

Kisteleki TE – DAFC Szeged

Hódmezővásárhelyi FC – Kiskundorozsmai ESK

Szabadnap: UTC 1913.

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport 14. forduló

November 17., szombat

10.00

Móravárosi Kinizsi – Apátfalva SC

11.00

Szatymaz SE – Mórahalom VSE

Szőregi RSE – Tömörkény KSE

13.00

Nagymágocs SE – Üllési ISE

13.30

Csengele KSE – Röszke SK

November 18., vasárnap

11.00

Székkutas TC – St. Mihály FC

Szabadnap: KSE Balástya, Csanytelek SC.

Hozzászólások:

Szavazás

Hány megyei csapat jut tovább a Magyar Kupa főtábláján?

Hat (4.9%)
Öt (0.0%)
Négy (2.9%)
Három (20.4%)
Kettő (21.4%)
Egy (18.4%)
Egy sem (32.0%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com