csfoci.hu
Friss hírek:
2019. január 21. (hétfő)

A téli felkészülési program

1655661-08481bd2.jpg
Egy cikkben szedjük össze a megyei csapatok téli felkészülési meccseit.

Lassan véget ér a téli álom, és munkába lendülnek a megyei futballpályákon - ebben a cikkben igyekszünk összegezni a téli felkészülési menetrendet.
 
Ha tudomásod van felkészülési meccsről, amely nem szerepel a listában, várjuk azt kommentben, vagy e-mailben (csfoci@gmail.com) is! Előre is köszönjük!
 
Január 15., kedd
 
17.00 Hódmezővásárhelyi FC - Tiszakécske 1-5 (1-0) Vásárhelyi gól: Bódai D.
 
Január 23., szerda
 
14.30 Békéscsaba 1912 Előre - SZEOL SC
18.00 Csongrád - Hódmezővásárhelyi FC
18.00 Orosházi MKT-ULE - Székkutas TC
18.00 Makói FC - Szőregi RSE
 
Január 26., szombat
 
9.00 Hódmezővásárhelyi FC II. - Szőregi RSE
10.00 Szentesi Kinizsi - Nagyszénás SE
10.00 Algyő SK - SZEOL SC
11.00 Hódmezővásárhelyi FC - Szarvasi FC
11.00 Makói FC - Szeged-Grosics Akadémia
11.00 Csongrád - Tiszasziget
13.00 Székkutas TC - Mindszent (Hódmezővásárhelyen)
Röszke - SZVSE
 
Január 29., kedd
 
12.00 Szeged-Grosics Akadémia - UTA Arad
18.00 Orosházi MTK-ULE - Hódmezővásárhelyi FC II.
 
Január 30., szerda
 
18.00 SZEOL SC - Füzesgyarmati SK (Algyő)
18.00 Gádoros - Székkutas TC
 
Január 31., csütörtök
 
11.00 UTA Arad - Szeged-Grosics Akadémia
 
Február 2., szombat
 
10.00 Orosházi MTK-ULE - Hódmezővásárhelyi FC
10.30 Csongrádi TSE - Szarvasi FC
11.00 Makói FC - Pécska (romániai)
11.00 Kiskundorozsma - Szőregi RSE
13.00 SZEOL SC–Szpartak Szabadka U19 (Mórahalmon)
FK Szeged - Röszke

Február 3., vasárnap

11.00 Mórahalom - Bordány

Február 5., kedd

18.30 Bordány - Kelebia
 
Február 6., szerda
 
17.00 Hódmezővásárhelyi FC II. - Békéscsaba 1912 Előre II.
17.00 Szolnok–SZEOL SC
18.00 Orosházi MTK-ULE - Szarvasi FC 
18.00 Makói FC - Mezőhegyes
18.00 Csongrád - Mindszent 
18.00 Mórahalom - Szőreg
18.15 Kiskundorozsma–Soltvadkert

Február 7., csütörtök

SZEOL SC U19 - Röszke

Február 9., szombat
 
10.30 Csongrád - Kiskunfélegyháza
11.00 Makó FC - Szarvasi FC
11.00 Soltvadkert–Kiskundorozsma
12.00 Békéscsaba 1912 Előre II. - Algyő SK
12.00 Székkutas TC - Mindszent (Hódmezővásárhelyen)
14.00 FK Szeged - Bordány
Szőregi RSE – Szegedi VSE 
SZEOL SC–Tiszasziget
 
Február 12., kedd
 
18.00 Hódmezővásárhelyi FC II. - Szarvasi FC
 
Február 13., szerda
 
18.00 Csongrádi TSE - Nagyszénás SE
18.00 Gádoros - Székkutas TC
18.00 Hódmezővásárhelyi FC - SZEOL SC
 
Február 15., péntek
 
18.00 Orosházi MTK-ULE - Csongrádi TSE
 
Február 16., szombat
 
11.00 Kelebia - Bordány
11.00 Kiskundorozsma–Balástya
13.00 ESMTK - SZEOL SC
18:00 Mórahalom VSE – Szőregi RSE 
14.00 FK Szeged - Szőreg
Makó II. - Röszke
 
Február 20., szerda
 
11.00 Füzesgyarmati SK - Szeged-Grosics Akadémia
 
Február 23., szombat
 
10.00 Hódmezővásárhelyi FC - Nagyszénás SE
10.30 Makói FC - Kiskunfélegyháza
11.00 Csongrád - Tiszaalpár

Február 24., vasárnap

13.00 SZEOL SC–FK Bácska (Mórahalmon)
Hozzászólások:

Szavazás

Hány megyei csapat jut tovább a Magyar Kupa főtábláján?

Hat (4.9%)
Öt (0.0%)
Négy (2.9%)
Három (20.4%)
Kettő (21.4%)
Egy (18.4%)
Egy sem (32.0%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com