Friss hírek:
2019. június 19. (szerda)

Kilencedikek lettek a megyei sporik

Két büntetőpárbajt is megnyertek.

Miután szombaton csoportja harmadik helyén végzett Csongrád megye játékvezető-válogatottja a XIV. Sípmester Fesztiválon, így a torna második napján a kilencedik helyért játszhattak a megyei sporik.

Kezdésnek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei játékvezetők következtek, ahol 0-3-ról sikerült egyenlítenie a csongrádiaknak - majd a büntetőknél higgadtabbak maradtak, így 3-2-re nyerni tudtak.

A kilencedik helyről döntő meccsen sikerült ugyan vezetnie a megyei játékvezetőknek, de egy szabadrúgásból egyenlített Tolna megye - ezúttal is büntetők döntöttek, és ebből a párbajból is jobban jöttek ki megyénk sípmesterei, akik így eddigi legjobb harmadik szereplésük érték el a miskolci kilencedik hellyel.

Eredmények, helyosztók

Csongrád megye - Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3-3 - büntetők után 3-2 Csongrádi gólszerzők: Barta Norbert István, Halász József, Bálint Dániel.

Csongrád megye - Tolna megye 1-1 - büntetők után 4-3 Csongrádi gól: Halász László.