csfoci.hu
Friss hírek:
2019. május 25. (szombat)

A hétvége teljes megyei programja

hfc-foci.jpg
Mutatjuk a szombati és a vasárnapi meccseket.

NB III. Közép csoport 19. forduló

Március 17., vasárnap

15.00

Szent Lőrinc SE – Kecskeméti TE

Hódmezővásárhelyi FC – Paksi FC II.

Kozármisleny FC – FC Dabas

Szeged-Grosics Akadémia – Rákosmente KSK

Iváncsa KSE – Szekszárdi UFC

Szeol SC – PMFC

Budapest Honvéd-MFA II. – Makó FC

17.00

Dunaújváros – Taksony SE

Csongrád Megyei I. osztály 19. forduló

Március 16., szombat

15.00

Tiszasziget SE – Algyő SK

Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC II.

Zsombó SE – Kiskundorozsmai ESK

Makó II. – Székkutas TC

Szegedi VSE – Szőregi RSE

Csongrád TSE – FK 1899 Szeged

Március 17., vasárnap

15.00

Bordány SK – UTC 1913

Szabadnap: Röszke SK.

Csongrád Megyei II. osztály 18. forduló

Március 16., szombat

15.00

Tömörkény KSE – Csanytelek SC

Üllési ISE – Kiszombor KSK

Deszk SC – KSE Balástya

Apátfalva SC – Csengele KSE

Baks Baráti SE – Mindszenti Sport Club SE

Móravárosi Kinizsi – Földeák TC

Március 17., vasárnap

11.00

Szegedi VSE II. – Nagymágocs SE

15.00

Mórahalom VSE – St. Mihály FC

Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport 16. forduló

Március 16., szombat

15.00

Bordány SK II. – Öttömös SE

Balotaszállás FC – Zákányszék KSK

Sándorfalva SK – Kisteleki TE

Dóc KE – Ásotthalmi TE

Március 17., vasárnap

15.00

Ruzsa KSE – Pusztamérges FMC

Szabadnapos a Csongrád TSE II.

Csongrád Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 14. forduló

Március 16., szombat

14.30

Szikáncs – Mártély SK

Kübekháza SE – Fábiánsebestyén KSC

Március 17., vasárnap

10.00

Pázsit SE – FC Szegvár

14.30

Szentesi Kinizsi SZITE II. – Csanádpalota FC

Csongrád Megyei IV. osztály 18. forduló

Március 17., vasárnap

10.00

Maros-menti UFC – Móravárosi Kinizsi II.

15.00

Fábiánsebestyén KSC II. – Csanytelek SC II.

Tömörkény KSE II. – UTC 1913 II.

Domaszék SK – Derekegyház SK

Újszentiván SE – Szatymaz SE

Az Ópusztaszer SE szabadnapos.

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'A' csoport 19. forduló

Március 16., szombat

10.00

Bordány SK – UTC 1913

13.00

Tiszasziget SE – Algyő SK

Szentesi Kinizsi SZITE – Hódmezővásárhelyi FC

Zsombó SE – Kiskundorozsmai ESK

Csongrád TSE – FK 1899 Szeged

Március 17., vasárnap

09.00

DAFC Szeged – Maros-menti UFC

13.00

Kisteleki TE -  Mindszenti Sport Club SE

Szabadnapos az L-IT-SZEAC.

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport 18. forduló

Március 16., szombat

13.00

Tömörkény KSE – Csanytelek SC

Apátfalva SC – Szatymaz SE

Mórahalom VSE – St. Mihály FC

Március 17., vasárnap

13.00

Üllési ISE – Székkutas TC

Röszke SK – Szőregi RSE

14.00

Csengele KSE – Nagymágocs SE

Szabadnapos a KSE Balástya és a Móravárosi Kinizsi.

Hozzászólások:

Szavazás

Hány megyei csapat jut tovább a Magyar Kupa főtábláján?

Hat (4.9%)
Öt (0.0%)
Négy (2.9%)
Három (20.4%)
Kettő (21.4%)
Egy (18.4%)
Egy sem (32.0%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com