csfoci.hu
Friss hírek:
2019. október 23. (szerda)

Nyári felkészülési program

ball-field-grass-114296.jpg
Körvonalazódik a nyári program a megyei csapatoknál.

Lassan véget ér a pihenő a megyei labdarúgó-kluboknál, és újra a munka kerül főszerepbe: a felkészülés rajtja után pedig a tesztmeccsek kerülnek előtérbe. Ezen a nyáron is igyekszünk a legtöbb gyakorlómeccsről beszámolni - ezeket szeretnénk egy csokorban összefoglalni. A műsorban természetesen lehet változás, és szívesen fogadjuk az esetleg elkészült menetrendeket hozzászólásban, vagy akár a Facebookon üzenetben is!

Felkészülési mérkőzések, 2019 nyár

Július 6., szombat

10.00 Kecskemét - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-1

Július 10., szerda

17.00 Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Füzesgyarmat 5-0
18.00 Makó - Mezőhegyes 1-3

Július 12., péntek

18.30 Bordány - Kiskunmajsa 4-5

Július 13., szombat

10:00 Kiskunfélegyháza – Hódmezővásárhelyi FC 3-3
10.00 Makó - Orosházi MTK-ULE 4-0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Érd

Július 17., szerda

17.30 Hódmezővásárhelyi FC - Békéscsaba 1912 Előre II. 1-2
18.00 Tiszasziget - Orosházi MTK-ULE 1-2
18.00 Szegedi VSE - Mezőhegyes 3-4
18.30 Kiskunfélegyháza - Csongrád 6-1 (1-0)

Július 19., péntek

Kiskunmajsa - Bordány 5-7 (4-2)

Július 20., szombat

10:00 OMTK ULE – Hódmezővásárhelyi FC 3-5 (0-3)
10.00 Makó - Tiszasziget 7-0 (2-0)
10.00 Csongrád - Kecskeméti LC 3-2
10.30 Kiskunfélegyháza - Algyő 4-0
18.00 Makó II. - Csanádpalota 3-2
Békéscsaba Jamina - Székkutas 5-3
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Szolnok 3-1

Július 24., szerda

17.30 Szarvas - Csongrád
18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Makó FC
19.00 Bordány - Tiszasziget
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Poli Temesvár

Július 27., szombat

10.00 Kiskundorozsma - Bordány
10:00 Szarvasi FC – Hódmezővásárhelyi FC
10.00 SZVSE - Orosházi MTK-ULE
18.00 Makó II. - UTC

Július 28., vasárnap

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Szentmárton

Július 31., szerda

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Székkutas TC
18.00 Orosházi MTK-ULE - Algyő

Augusztus 3., szombat

10:00 Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC
Algyő - Békécsaba 1912 Előre II.

Augusztus 9., péntek

19.00 Bordány - Mórahalom

Augusztus 10., szombat

10:00 Hódmezővásárhelyi FC – Mártély SK
18.00 Makó II. - Kiszombor

Hozzászólások:

Szavazás

Jelenleg nincs aktuális szavazás.

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com