ÉLŐ: szögletek után nyert a Szeged-Csanád GA

Vác - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-2 (1-1)
Balassagyarmat, 100 néző. Vezette: Gaál Ákos (Mohos Milán, Kulman Tamás).
Vác: Halasi - Márkus (Bartos, 81.), Dulló, Szűcs K., Szalánszki (Pölöskei, 58.), Bonivárt, Magos, Géringer, Hajnal, Zámbó (Lefler, 65.), Katona.  Edző: Bánföldi Zoltán.
Szeged-Csanád GA: Takács - Tóth G., Pongrácz (Bitó, 57.), Zvara, Gajdos (Andorka, 86.), Kárász, Cigan, Oláh, Mohl, Deák, Kóródi.  Edző: Joao Janeiro.
Gól: Márkus (21.), ill. Deák (11.), Oláh (66.)
Sárga lap: Katona (23.),Halasi (29.), Pölöskei (72.), Lefler (92.), ill. Mohl (30.), Pongrácz (41.)

Vége - Ez a vége: két szöglet után szerzett góllal nyerni tud a Szeged-Csanád GA a Vác vendégeként, így hosszú idő után három pontot szerez idegenben!

66.perc - GÓÓÓÓL! Megint egy szöglet! Nem tud felszabadítani a hazai védelem, Oláh eszmél a leghamarabb, aki közelről bekotorja, 1-2!

57. perc - Most viszont már jön a csere, Bitó érkezik Pongrácz helyére. Veszélyesebb Joao Janeiro csapata, de nincs meg a második gól.

46.perc - Folytatódik a meccs, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

Szünet - Ez a félidő, a Szeged-Csanád GA aktívabb volt, de nem sikerült másodjára is betalálnia.

21.perc - De csak eddig, Márkus egyenlít! Egy szabadrúgás után egalizálnak a hazaiak, tíz percig vezetett a Szeged-Csanád GA!

11.perc - GÓL! Vezet a Szeged-Csanád GA! Egy szögletet követően Cigan továbbít a kapufára, a kipattanót viszont Deák már a kapuba juttatja, megvan az előny!

1.perc - Elkezdődött a mérkőzés, a Szeged-Csanád GA négy idegenbeli mérkőzésén nem tudott nyerni, viszont ma erre reális esélye lehet - úgy is, hogy többen hiányoznak a szegediek közül.