csfoci.hu
Friss hírek:
2020. szeptember 27. (vasárnap)
Frissítve: 2020.09.17. 03:05
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2020.08.01. szombat 20:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1. 2020.08.02. vasárnap 17:30 SOROKSÁR SC DEAC
1. 2020.08.02. vasárnap 17:45 DVSC BUDAÖRS
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 PMFC DOROGI FC
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 FC AJKA WKW ETO FC GYŐR
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 GYIRMÓT FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 SZOLNOKI MÁV FC SZENTLŐRINC
1. 2020.08.02. vasárnap 19:00 BFC SIÓFOK SZOMBATHELYI HALADÁS
1. 2020.08.02. vasárnap 20:00 VASAS FC KOLORCITY KAZINCBARCIKA
2. 2020.08.05. szerda 14:45 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VASAS FC
2. 2020.08.05. szerda 17:00 DEAC DVSC
2. 2020.08.05. szerda 17:30 BUDAÖRS BFC SIÓFOK
2. 2020.08.05. szerda 17:30 SZENTLŐRINC GYIRMÓT FC GYŐR
2. 2020.08.05. szerda 17:30 DOROGI FC SOROKSÁR SC
2. 2020.08.05. szerda 19:00 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOLNOKI MÁV FC
2. 2020.08.05. szerda 19:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2. 2020.08.05. szerda 19:00 FC AJKA KOLORCITY KAZINCBARCIKA
2. 2020.08.05. szerda 19:00 WKW ETO FC GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2. 2020.08.05. szerda 19:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PMFC
3. 2020.08.08. szombat 18:15 PMFC WKW ETO FC GYŐR
3. 2020.08.09. vasárnap 17:30 SOROKSÁR SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
3. 2020.08.09. vasárnap 17:30 DEAC DOROGI FC
3. 2020.08.09. vasárnap 17:45 BFC SIÓFOK DVSC
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KOLORCITY KAZINCBARCIKA
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 FC AJKA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 VASAS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 GYIRMÓT FC GYŐR SZOMBATHELYI HALADÁS
3. 2020.08.09. vasárnap 19:00 SZOLNOKI MÁV FC BUDAÖRS
4. 2020.08.16. vasárnap 17:30 DVSC SZOLNOKI MÁV FC
4. 2020.08.16. vasárnap 17:30 BUDAÖRS GYIRMÓT FC GYŐR
4. 2020.08.16. vasárnap 17:30 SZENTLŐRINC VASAS FC
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 BFC SIÓFOK DEAC
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 SZOMBATHELYI HALADÁS SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 WKW ETO FC GYŐR SOROKSÁR SC
4. 2020.08.16. vasárnap 19:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DOROGI FC
4. 2020.08.16. vasárnap 20:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA PMFC
5. 2020.08.23. vasárnap 15:00 VASAS FC SZOMBATHELYI HALADÁS
5. 2020.08.23. vasárnap 17:30 SOROKSÁR SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA
5. 2020.08.23. vasárnap 17:30 DOROGI FC WKW ETO FC GYŐR
5. 2020.08.23. vasárnap 17:30 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 PMFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 FC AJKA SZENTLŐRINC
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BUDAÖRS
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 GYIRMÓT FC GYŐR DVSC
5. 2020.08.23. vasárnap 19:00 SZOLNOKI MÁV FC BFC SIÓFOK
6. 2020.08.26. szerda 17:30 BUDAÖRS VASAS FC
6. 2020.08.26. szerda 17:30 SZENTLŐRINC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
6. 2020.08.26. szerda 18:00 DVSC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
6. 2020.08.26. szerda 19:00 SZOLNOKI MÁV FC DEAC
6. 2020.08.26. szerda 19:00 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR
6. 2020.08.26. szerda 19:00 SZOMBATHELYI HALADÁS FC AJKA
6. 2020.08.26. szerda 19:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR PMFC
6. 2020.08.26. szerda 19:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC
6. 2020.08.26. szerda 19:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA DOROGI FC
6. 2020.08.26. szerda 19:00 WKW ETO FC GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
7. 2020.08.29. szombat 18:15 VASAS FC DVSC
7. 2020.08.30. vasárnap 17:30 SOROKSÁR SC AQVITAL FC CSÁKVÁR
7. 2020.08.30. vasárnap 17:30 GYIRMÓT FC GYŐR SZOLNOKI MÁV FC
7. 2020.08.30. vasárnap 17:30 DOROGI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
7. 2020.08.30. vasárnap 17:30 DEAC WKW ETO FC GYŐR
7. 2020.08.30. vasárnap 19:00 PMFC SZENTLŐRINC
7. 2020.08.30. vasárnap 19:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZOMBATHELYI HALADÁS
7. 2020.08.30. vasárnap 19:00 FC AJKA BUDAÖRS
7. 2020.08.30. vasárnap 19:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BFC SIÓFOK
7. 2020.08.30. vasárnap 19:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KOLORCITY KAZINCBARCIKA
8. 2020.09.13. vasárnap 16:30 BUDAÖRS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
8. 2020.09.13. vasárnap 16:30 SZENTLŐRINC SOROKSÁR SC
8. 2020.09.13. vasárnap 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR DEAC
8. 2020.09.13. vasárnap 17:00 SZOLNOKI MÁV FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
8. 2020.09.13. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS PMFC
8. 2020.09.13. vasárnap 17:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
8. 2020.09.13. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA WKW ETO FC GYŐR
8. 2020.09.13. vasárnap 17:15 DVSC FC AJKA
8. 2020.09.13. vasárnap 20:00 BFC SIÓFOK VASAS FC
8. 2020.10.09. péntek 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR DOROGI FC n.a.
9. 2020.09.16. szerda 16:00 SOROKSÁR SC SZOMBATHELYI HALADÁS
9. 2020.09.16. szerda 16:00 DOROGI FC SZENTLŐRINC
9. 2020.09.16. szerda 16:00 DEAC KOLORCITY KAZINCBARCIKA
9. 2020.09.16. szerda 16:30 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC DVSC
9. 2020.09.16. szerda 19:00 PMFC BUDAÖRS
9. 2020.09.16. szerda 19:00 FC AJKA BFC SIÓFOK
9. 2020.09.16. szerda 19:00 VASAS FC SZOLNOKI MÁV FC
9. 2020.09.16. szerda 19:00 WKW ETO FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
9. 2020.09.16. szerda 19:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR
9. 2020.09.16. szerda 19:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR elmaradt
10. 2020.09.27. ma! 16:00 BUDAÖRS SOROKSÁR SC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 16:00 SZENTLŐRINC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DEAC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR VASAS FC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 SZOLNOKI MÁV FC FC AJKA n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 DVSC PMFC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS DOROGI FC n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR WKW ETO FC GYŐR n.a.
10. 2020.09.27. ma! 17:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 15:00 SOROKSÁR SC DVSC n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 15:00 DOROGI FC BUDAÖRS n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 15:00 DEAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 PMFC BFC SIÓFOK n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 FC AJKA GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 VASAS FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 WKW ETO FC GYŐR SZENTLŐRINC n.a.
11. 2020.10.04. vasárnap 17:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 14:30 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 14:30 BUDAÖRS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 14:30 SZENTLŐRINC KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 VASAS FC DEAC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA FC AJKA n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 SZOLNOKI MÁV FC PMFC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 DVSC DOROGI FC n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS WKW ETO FC GYŐR n.a.
12. 2020.10.18. vasárnap 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 13:30 SOROKSÁR SC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 13:30 DOROGI FC BFC SIÓFOK n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 13:30 DEAC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 PMFC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 FC AJKA VASAS FC n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZENTLŐRINC n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 WKW ETO FC GYŐR BUDAÖRS n.a.
13. 2020.10.25. vasárnap 17:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DVSC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 13:30 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 13:30 BUDAÖRS KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 13:30 SZENTLŐRINC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 FC AJKA DEAC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 VASAS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA PMFC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR SOROKSÁR SC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 SZOLNOKI MÁV FC DOROGI FC n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 DVSC WKW ETO FC GYŐR n.a.
14. 2020.11.01. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
15. 2020.11.04. szerda 13:30 SOROKSÁR SC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
15. 2020.11.04. szerda 13:30 DOROGI FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
15. 2020.11.04. szerda 13:30 DEAC SZENTLŐRINC n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 PMFC VASAS FC n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC FC AJKA n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA DVSC n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 WKW ETO FC GYŐR BFC SIÓFOK n.a.
15. 2020.11.04. szerda 18:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 13:30 SZOLNOKI MÁV FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 13:30 BFC SIÓFOK KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 13:30 BUDAÖRS AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC DEAC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 FC AJKA PMFC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 VASAS FC SOROKSÁR SC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DOROGI FC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 DVSC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
16. 2020.11.08. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS SZENTLŐRINC n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 13:00 SOROKSÁR SC FC AJKA n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 13:00 SZENTLŐRINC BUDAÖRS n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 13:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 13:00 DOROGI FC VASAS FC n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 13:00 DEAC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 17:00 PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR DVSC n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SZOLNOKI MÁV FC n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 17:00 WKW ETO FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
17. 2020.11.22. vasárnap 17:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
18. 2020.11.25. szerda 13:00 SZOLNOKI MÁV FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
18. 2020.11.25. szerda 13:00 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
18. 2020.11.25. szerda 13:00 BUDAÖRS SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 PMFC DEAC n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SOROKSÁR SC n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 FC AJKA DOROGI FC n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 VASAS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA WKW ETO FC GYŐR n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 GYIRMÓT FC GYŐR KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
18. 2020.11.25. szerda 18:00 DVSC SZENTLŐRINC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 SOROKSÁR SC PMFC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 SZENTLŐRINC BFC SIÓFOK n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 WKW ETO FC GYŐR VASAS FC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 DOROGI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 13:00 DEAC BUDAÖRS n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS DVSC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
19. 2020.11.29. vasárnap 17:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC FC AJKA n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 DEAC SOROKSÁR SC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 DOROGI FC PMFC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 WKW ETO FC GYŐR FC AJKA n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 SZENTLŐRINC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 13:00 BUDAÖRS DVSC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 17:00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA VASAS FC n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
20. 2020.12.06. vasárnap 17:00 SZOMBATHELYI HALADÁS BFC SIÓFOK n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 13:00 BFC SIÓFOK BUDAÖRS n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 13:00 SZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 13:00 SOROKSÁR SC DOROGI FC n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 GYIRMÓT FC GYŐR SZENTLŐRINC n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 VASAS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 KOLORCITY KAZINCBARCIKA FC AJKA n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
21. 2020.12.13. vasárnap 17:00 DVSC DEAC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SOROKSÁR SC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR PMFC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FC AJKA n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR VASAS FC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - SZENTLŐRINC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - BUDAÖRS SZOLNOKI MÁV FC n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - DVSC BFC SIÓFOK n.a.
22. 2021.01.31. vasárnap - DOROGI FC DEAC n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - DEAC BFC SIÓFOK n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC DVSC n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR BUDAÖRS n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - VASAS FC SZENTLŐRINC n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - FC AJKA AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - PMFC KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - SOROKSÁR SC WKW ETO FC GYŐR n.a.
23. 2021.02.07. vasárnap - DOROGI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SOROKSÁR SC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PMFC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - SZENTLŐRINC FC AJKA n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS VASAS FC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - BUDAÖRS SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - DVSC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - BFC SIÓFOK SZOLNOKI MÁV FC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR DOROGI FC n.a.
24. 2021.02.14. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DEAC n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - DEAC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR BFC SIÓFOK n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DVSC n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - VASAS FC BUDAÖRS n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - FC AJKA SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZENTLŐRINC n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - PMFC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - SOROKSÁR SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - DOROGI FC KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
25. 2021.02.21. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - SZENTLŐRINC PMFC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - BUDAÖRS FC AJKA n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - DVSC VASAS FC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - BFC SIÓFOK SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC n.a.
26. 2021.02.28. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR DEAC n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - DEAC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV FC n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - VASAS FC BFC SIÓFOK n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - FC AJKA DVSC n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BUDAÖRS n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - PMFC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - SOROKSÁR SC SZENTLŐRINC n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - DOROGI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
27. 2021.03.07. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS SOROKSÁR SC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - BUDAÖRS PMFC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - DVSC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - BFC SIÓFOK FC AJKA n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC VASAS FC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE WKW ETO FC GYŐR n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - SZENTLŐRINC DOROGI FC n.a.
28. 2021.03.14. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA DEAC n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - VASAS FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - FC AJKA SZOLNOKI MÁV FC n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BFC SIÓFOK n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - PMFC DVSC n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - SOROKSÁR SC BUDAÖRS n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - DOROGI FC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZENTLŐRINC n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
29. 2021.03.21. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - DVSC SOROKSÁR SC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - BFC SIÓFOK PMFC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR FC AJKA n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA VASAS FC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - SZENTLŐRINC WKW ETO FC GYŐR n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - BUDAÖRS DOROGI FC n.a.
30. 2021.04.04. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DEAC n.a.
31. 2021.04.07. szerda - DEAC VASAS FC n.a.
31. 2021.04.07. szerda - FC AJKA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
31. 2021.04.07. szerda - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
31. 2021.04.07. szerda - PMFC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
31. 2021.04.07. szerda - SOROKSÁR SC BFC SIÓFOK n.a.
31. 2021.04.07. szerda - DOROGI FC DVSC n.a.
31. 2021.04.07. szerda - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAÖRS n.a.
31. 2021.04.07. szerda - WKW ETO FC GYŐR SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
31. 2021.04.07. szerda - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SZENTLŐRINC n.a.
31. 2021.04.07. szerda - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC SOROKSÁR SC n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR PMFC n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - VASAS FC FC AJKA n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - SZENTLŐRINC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - BUDAÖRS WKW ETO FC GYŐR n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - DVSC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - BFC SIÓFOK DOROGI FC n.a.
32. 2021.04.11. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR DEAC n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - DEAC FC AJKA n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC VASAS FC n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - PMFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - SOROKSÁR SC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - DOROGI FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BFC SIÓFOK n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR DVSC n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA BUDAÖRS n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
33. 2021.04.18. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR SZENTLŐRINC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SOROKSÁR SC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - VASAS FC PMFC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - FC AJKA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - BUDAÖRS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - DVSC KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR DOROGI FC n.a.
34. 2021.04.25. vasárnap - SZENTLŐRINC DEAC n.a.
35. 2021.04.28. szerda - AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS n.a.
35. 2021.04.28. szerda - SZENTLŐRINC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
35. 2021.04.28. szerda - DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
35. 2021.04.28. szerda - PMFC FC AJKA n.a.
35. 2021.04.28. szerda - SOROKSÁR SC VASAS FC n.a.
35. 2021.04.28. szerda - DOROGI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
35. 2021.04.28. szerda - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
35. 2021.04.28. szerda - WKW ETO FC GYŐR SZOLNOKI MÁV FC n.a.
35. 2021.04.28. szerda - KOLORCITY KAZINCBARCIKA BFC SIÓFOK n.a.
35. 2021.04.28. szerda - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DVSC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - FC AJKA SOROKSÁR SC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC PMFC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - BUDAÖRS SZENTLŐRINC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - DVSC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - VASAS FC DOROGI FC n.a.
36. 2021.05.02. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS DEAC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - DEAC PMFC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - SOROKSÁR SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - DOROGI FC FC AJKA n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VASAS FC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - WKW ETO FC GYŐR SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - KOLORCITY KAZINCBARCIKA GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - SZENTLŐRINC DVSC n.a.
37. 2021.05.09. vasárnap - SZOMBATHELYI HALADÁS BUDAÖRS n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - PMFC SOROKSÁR SC n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - DVSC SZOMBATHELYI HALADÁS n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - BFC SIÓFOK SZENTLŐRINC n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - SZOLNOKI MÁV FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - GYIRMÓT FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KOLORCITY KAZINCBARCIKA n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - VASAS FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - FC AJKA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC DOROGI FC n.a.
38. 2021.05.16. vasárnap - BUDAÖRS DEAC n.a.

Szavazás: Hány megyei csapat jut tovább a magyar kupában?

Öt (0.0%)
Négy (0.0%)
Három (15.4%)
Kettő (46.2%)
Egy (15.4%)
Nulla (23.1%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com