csfoci.hu
Friss hírek:
2021. május 12. (szerda)
Frissítve: 2021.05.09. 03:05
Bajnokság: Megye 1
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2020.08.21. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. Szentesi Kinizsi SZITE
1. 2020.08.22. szombat 17:30 SZEGEDI VSE II. CSONGRÁD-KUNSÁG A.
1. 2020.08.22. szombat 17:30 Hódmezővásárhelyi FC II. ALGYŐ SK
1. 2020.08.22. szombat 17:30 Székkutas TC MAKÓ FC
1. 2020.08.22. szombat 17:30 TISZASZIGET SE UTC 1913 Labdarúgó Kft
1. 2020.08.22. szombat 17:30 ESK Kiskundorozsma MÓRAHALOM VSE
1. 2020.08.23. vasárnap 17:30 Foliaplast-Bordány SK APÁTFALVA SC
2. 2020.08.29. szombat 17:30 MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. II.
2. 2020.08.29. szombat 17:30 Szentesi Kinizsi SZITE TISZASZIGET SE
2. 2020.08.29. szombat 17:30 MAKÓ FC Foliaplast-Bordány SK
2. 2020.08.29. szombat 17:30 APÁTFALVA SC Hódmezővásárhelyi FC II.
2. 2020.08.29. szombat 17:30 ALGYŐ SK SZEGEDI VSE II.
2. 2020.08.29. szombat 17:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ESK Kiskundorozsma
2. 2020.08.30. vasárnap 17:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft Székkutas TC
3. 2020.09.04. péntek 18:00 SZEGED 2011 KFT. II. ESK Kiskundorozsma
3. 2020.09.05. szombat 14:30 SZEGEDI VSE II. APÁTFALVA SC
3. 2020.09.05. szombat 16:30 Foliaplast-Bordány SK UTC 1913 Labdarúgó Kft
3. 2020.09.05. szombat 16:30 TISZASZIGET SE MÓRAHALOM VSE
3. 2020.09.05. szombat 16:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ALGYŐ SK
3. 2020.09.06. vasárnap 16:30 Hódmezővásárhelyi FC II. MAKÓ FC
3. 2020.09.06. vasárnap 16:30 Székkutas TC Szentesi Kinizsi SZITE
4. 2020.09.11. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. CSONGRÁD-KUNSÁG A.
4. 2020.09.12. szombat 16:30 APÁTFALVA SC ALGYŐ SK
4. 2020.09.12. szombat 16:30 ESK Kiskundorozsma TISZASZIGET SE
4. 2020.09.12. szombat 16:30 MÓRAHALOM VSE Székkutas TC
4. 2020.09.12. szombat 16:30 Szentesi Kinizsi SZITE Foliaplast-Bordány SK
4. 2020.09.12. szombat 16:30 MAKÓ FC SZEGEDI VSE II.
4. 2020.09.13. vasárnap 16:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft Hódmezővásárhelyi FC II.
5. 2020.09.19. szombat 16:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft SZEGEDI VSE II.
5. 2020.09.19. szombat 16:00 Székkutas TC ESK Kiskundorozsma
5. 2020.09.19. szombat 16:00 TISZASZIGET SE SZEGED 2011 KFT. II.
5. 2020.09.19. szombat 16:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. APÁTFALVA SC
5. 2020.09.20. vasárnap 16:00 Hódmezővásárhelyi FC II. Szentesi Kinizsi SZITE
5. 2020.11.21. szombat 13:00 ALGYŐ SK MAKÓ FC
5. 2021.02.27. szombat 14:00 MÓRAHALOM VSE Foliaplast-Bordány SK
6. 2020.09.25. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. Székkutas TC
6. 2020.09.26. szombat 16:00 TISZASZIGET SE CSONGRÁD-KUNSÁG A.
6. 2020.09.26. szombat 16:00 ESK Kiskundorozsma Foliaplast-Bordány SK
6. 2020.09.26. szombat 16:00 MÓRAHALOM VSE Hódmezővásárhelyi FC II.
6. 2020.09.26. szombat 16:00 Szentesi Kinizsi SZITE SZEGEDI VSE II.
6. 2020.09.26. szombat 16:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft ALGYŐ SK
6. 2020.09.26. szombat 16:00 MAKÓ FC APÁTFALVA SC
7. 2020.10.03. szombat 15:00 MÓRAHALOM VSE SZEGEDI VSE II.
7. 2020.10.03. szombat 15:00 Hódmezővásárhelyi FC II. ESK Kiskundorozsma
7. 2020.10.03. szombat 15:00 Székkutas TC TISZASZIGET SE
7. 2020.10.03. szombat 15:00 APÁTFALVA SC UTC 1913 Labdarúgó Kft
7. 2020.10.03. szombat 15:00 ALGYŐ SK Szentesi Kinizsi SZITE
7. 2020.10.03. szombat 15:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MAKÓ FC
7. 2020.10.04. vasárnap 15:00 Foliaplast-Bordány SK SZEGED 2011 KFT. II.
8. 2020.10.09. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. Hódmezővásárhelyi FC II.
8. 2020.10.10. szombat 15:00 Székkutas TC CSONGRÁD-KUNSÁG A.
8. 2020.10.10. szombat 15:00 TISZASZIGET SE Foliaplast-Bordány SK
8. 2020.10.10. szombat 15:00 ESK Kiskundorozsma SZEGEDI VSE II.
8. 2020.10.10. szombat 15:00 MÓRAHALOM VSE ALGYŐ SK
8. 2020.10.10. szombat 15:00 Szentesi Kinizsi SZITE APÁTFALVA SC
8. 2020.10.10. szombat 15:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft MAKÓ FC
9. 2020.10.17. szombat 14:00 Hódmezővásárhelyi FC II. TISZASZIGET SE
9. 2020.10.17. szombat 14:30 SZEGEDI VSE II. SZEGED 2011 KFT. II.
9. 2020.10.17. szombat 14:30 MAKÓ FC Szentesi Kinizsi SZITE
9. 2020.10.17. szombat 14:30 ALGYŐ SK ESK Kiskundorozsma
9. 2020.10.17. szombat 14:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. UTC 1913 Labdarúgó Kft
9. 2020.10.18. vasárnap 14:30 Foliaplast-Bordány SK Székkutas TC
9. 2021.02.20. szombat 14:00 MÓRAHALOM VSE APÁTFALVA SC
10. 2020.10.22. csütörtök 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. ALGYŐ SK
10. 2020.10.24. szombat 13:30 MÓRAHALOM VSE MAKÓ FC
10. 2020.10.24. szombat 14:30 Foliaplast-Bordány SK CSONGRÁD-KUNSÁG A.
10. 2020.10.24. szombat 14:30 Székkutas TC Hódmezővásárhelyi FC II.
10. 2020.10.24. szombat 14:30 TISZASZIGET SE SZEGEDI VSE II.
10. 2020.10.24. szombat 14:30 ESK Kiskundorozsma APÁTFALVA SC
10. 2020.10.24. szombat 14:30 Szentesi Kinizsi SZITE UTC 1913 Labdarúgó Kft
11. 2020.10.31. szombat 13:30 SZEGEDI VSE II. Székkutas TC
11. 2020.10.31. szombat 13:30 Hódmezővásárhelyi FC II. Foliaplast-Bordány SK
11. 2020.10.31. szombat 13:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft MÓRAHALOM VSE
11. 2020.10.31. szombat 13:30 MAKÓ FC ESK Kiskundorozsma
11. 2020.10.31. szombat 13:30 APÁTFALVA SC SZEGED 2011 KFT. II.
11. 2020.10.31. szombat 13:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Szentesi Kinizsi SZITE
11. 2021.02.27. szombat 14:00 ALGYŐ SK TISZASZIGET SE
12. 2020.11.07. szombat 13:30 Székkutas TC ALGYŐ SK
12. 2020.11.07. szombat 13:30 TISZASZIGET SE APÁTFALVA SC
12. 2020.11.07. szombat 13:30 ESK Kiskundorozsma UTC 1913 Labdarúgó Kft
12. 2020.11.07. szombat 13:30 MÓRAHALOM VSE Szentesi Kinizsi SZITE
12. 2020.11.08. vasárnap 13:30 Foliaplast-Bordány SK SZEGEDI VSE II.
12. 2021.02.26. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. MAKÓ FC
12. 2021.02.27. szombat 14:00 Hódmezővásárhelyi FC II. CSONGRÁD-KUNSÁG A.
13. 2020.11.14. szombat 13:30 SZEGEDI VSE II. Hódmezővásárhelyi FC II.
13. 2020.11.14. szombat 13:30 MAKÓ FC TISZASZIGET SE
13. 2021.02.13. szombat 14:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MÓRAHALOM VSE
13. 2021.02.20. szombat 14:00 ALGYŐ SK Foliaplast-Bordány SK
13. 2021.02.21. vasárnap 13:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft SZEGED 2011 KFT. II.
13. 2021.02.27. szombat 14:00 Szentesi Kinizsi SZITE ESK Kiskundorozsma
13. 2021.02.27. szombat 14:00 APÁTFALVA SC Székkutas TC
14. 2021.03.06. szombat 14:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGEDI VSE II.
14. 2021.03.06. szombat 14:30 ALGYŐ SK Hódmezővásárhelyi FC II.
14. 2021.03.06. szombat 14:30 APÁTFALVA SC Foliaplast-Bordány SK
14. 2021.03.06. szombat 14:30 MAKÓ FC Székkutas TC
14. 2021.03.06. szombat 14:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft TISZASZIGET SE
14. 2021.03.06. szombat 14:30 Szentesi Kinizsi SZITE SZEGED 2011 KFT. II.
14. 2021.03.06. szombat 14:30 MÓRAHALOM VSE ESK Kiskundorozsma
15. 2021.03.12. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. MÓRAHALOM VSE
15. 2021.03.13. szombat 14:30 TISZASZIGET SE Szentesi Kinizsi SZITE
15. 2021.03.13. szombat 14:30 SZEGEDI VSE II. ALGYŐ SK
15. 2021.03.13. szombat 14:30 ESK Kiskundorozsma CSONGRÁD-KUNSÁG A.
15. 2021.03.14. vasárnap 14:30 Székkutas TC UTC 1913 Labdarúgó Kft
15. 2021.03.14. vasárnap 14:30 Foliaplast-Bordány SK MAKÓ FC
15. 2021.03.14. vasárnap 14:30 Hódmezővásárhelyi FC II. APÁTFALVA SC
16. 2021.03.20. szombat 15:00 APÁTFALVA SC SZEGEDI VSE II.
16. 2021.03.20. szombat 15:00 MAKÓ FC Hódmezővásárhelyi FC II.
16. 2021.03.20. szombat 15:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft Foliaplast-Bordány SK
16. 2021.03.20. szombat 15:00 Szentesi Kinizsi SZITE Székkutas TC
16. 2021.03.20. szombat 15:00 MÓRAHALOM VSE TISZASZIGET SE
16. 2021.03.20. szombat 15:00 ESK Kiskundorozsma SZEGED 2011 KFT. II.
16. 2021.03.20. szombat 15:00 ALGYŐ SK CSONGRÁD-KUNSÁG A.
17. 2021.03.27. szombat 15:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGED 2011 KFT. II.
17. 2021.03.27. szombat 15:00 TISZASZIGET SE ESK Kiskundorozsma
17. 2021.03.27. szombat 15:00 Székkutas TC MÓRAHALOM VSE
17. 2021.03.27. szombat 15:00 SZEGEDI VSE II. MAKÓ FC
17. 2021.03.27. szombat 15:00 ALGYŐ SK APÁTFALVA SC
17. 2021.03.28. vasárnap 16:00 Foliaplast-Bordány SK Szentesi Kinizsi SZITE
17. 2021.03.28. vasárnap 16:00 Hódmezővásárhelyi FC II. UTC 1913 Labdarúgó Kft
18. 2021.04.01. csütörtök 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. TISZASZIGET SE
18. 2021.04.03. szombat 13:00 Foliaplast-Bordány SK MÓRAHALOM VSE
18. 2021.04.03. szombat 16:00 SZEGEDI VSE II. UTC 1913 Labdarúgó Kft
18. 2021.04.03. szombat 16:00 Szentesi Kinizsi SZITE Hódmezővásárhelyi FC II.
18. 2021.04.03. szombat 16:00 ESK Kiskundorozsma Székkutas TC
18. 2021.04.03. szombat 16:00 MAKÓ FC ALGYŐ SK
18. 2021.04.03. szombat 16:00 APÁTFALVA SC CSONGRÁD-KUNSÁG A.
19. 2021.04.10. szombat 16:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. TISZASZIGET SE
19. 2021.04.10. szombat 16:00 Székkutas TC SZEGED 2011 KFT. II.
19. 2021.04.10. szombat 16:00 SZEGEDI VSE II. Szentesi Kinizsi SZITE
19. 2021.04.10. szombat 16:00 ALGYŐ SK UTC 1913 Labdarúgó Kft
19. 2021.04.10. szombat 16:00 APÁTFALVA SC MAKÓ FC
19. 2021.04.11. vasárnap 11:00 Hódmezővásárhelyi FC II. MÓRAHALOM VSE
19. 2021.04.11. vasárnap 16:00 Foliaplast-Bordány SK ESK Kiskundorozsma
20. 2021.04.17. szombat 16:30 SZEGEDI VSE II. MÓRAHALOM VSE
20. 2021.04.17. szombat 16:30 ESK Kiskundorozsma Hódmezővásárhelyi FC II.
20. 2021.04.17. szombat 16:30 TISZASZIGET SE Székkutas TC
20. 2021.04.17. szombat 16:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft APÁTFALVA SC
20. 2021.04.17. szombat 16:30 Szentesi Kinizsi SZITE ALGYŐ SK
20. 2021.04.17. szombat 16:30 MAKÓ FC CSONGRÁD-KUNSÁG A.
20. 2021.05.26. szerda 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. Foliaplast-Bordány SK n.a.
21. 2021.04.24. szombat 15:00 Hódmezővásárhelyi FC II. SZEGED 2011 KFT. II.
21. 2021.04.24. szombat 17:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Székkutas TC
21. 2021.04.24. szombat 17:00 SZEGEDI VSE II. ESK Kiskundorozsma
21. 2021.04.24. szombat 17:00 ALGYŐ SK MÓRAHALOM VSE
21. 2021.04.24. szombat 17:00 APÁTFALVA SC Szentesi Kinizsi SZITE
21. 2021.04.24. szombat 17:00 MAKÓ FC UTC 1913 Labdarúgó Kft
21. 2021.04.25. vasárnap 17:00 Foliaplast-Bordány SK TISZASZIGET SE
22. 2021.04.30. péntek 19:00 SZEGED 2011 KFT. II. SZEGEDI VSE II.
22. 2021.05.01. szombat 17:00 TISZASZIGET SE Hódmezővásárhelyi FC II.
22. 2021.05.01. szombat 17:00 Székkutas TC Foliaplast-Bordány SK
22. 2021.05.01. szombat 17:00 Szentesi Kinizsi SZITE MAKÓ FC
22. 2021.05.01. szombat 17:00 ESK Kiskundorozsma ALGYŐ SK
22. 2021.05.01. szombat 17:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft CSONGRÁD-KUNSÁG A.
22. 2021.06.30. szerda 17:00 APÁTFALVA SC MÓRAHALOM VSE n.a.
23. 2021.05.07. péntek 19:00 Hódmezővásárhelyi FC II. Székkutas TC
23. 2021.05.08. szombat 17:00 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Foliaplast-Bordány SK
23. 2021.05.08. szombat 17:00 SZEGEDI VSE II. TISZASZIGET SE
23. 2021.05.08. szombat 17:00 ALGYŐ SK SZEGED 2011 KFT. II.
23. 2021.05.08. szombat 17:00 APÁTFALVA SC ESK Kiskundorozsma
23. 2021.05.08. szombat 17:00 MAKÓ FC MÓRAHALOM VSE
23. 2021.05.08. szombat 17:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft Szentesi Kinizsi SZITE
24. 2021.05.15. szombat 17:30 ESK Kiskundorozsma MAKÓ FC n.a.
24. 2021.05.15. szombat 17:30 TISZASZIGET SE ALGYŐ SK n.a.
24. 2021.05.15. szombat 17:30 Szentesi Kinizsi SZITE CSONGRÁD-KUNSÁG A. n.a.
24. 2021.05.15. szombat 17:30 Székkutas TC SZEGEDI VSE II. n.a.
24. 2021.05.16. vasárnap 17:30 Foliaplast-Bordány SK Hódmezővásárhelyi FC II. n.a.
24. 2021.05.16. vasárnap 17:30 MÓRAHALOM VSE UTC 1913 Labdarúgó Kft n.a.
24. 2021.05.16. vasárnap 17:30 SZEGED 2011 KFT. II. APÁTFALVA SC n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Hódmezővásárhelyi FC II. n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 SZEGEDI VSE II. Foliaplast-Bordány SK n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 ALGYŐ SK Székkutas TC n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 APÁTFALVA SC TISZASZIGET SE n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 MAKÓ FC SZEGED 2011 KFT. II. n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft ESK Kiskundorozsma n.a.
25. 2021.05.22. szombat 17:30 Szentesi Kinizsi SZITE MÓRAHALOM VSE n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 Hódmezővásárhelyi FC II. SZEGEDI VSE II. n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 ESK Kiskundorozsma Szentesi Kinizsi SZITE n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 SZEGED 2011 KFT. II. UTC 1913 Labdarúgó Kft n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 TISZASZIGET SE MAKÓ FC n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 Székkutas TC APÁTFALVA SC n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 Foliaplast-Bordány SK ALGYŐ SK n.a.
26. 2021.05.29. szombat 17:30 MÓRAHALOM VSE CSONGRÁD-KUNSÁG A. n.a.

Szavazás: Hány megyei csapat jut tovább a magyar kupában?

Öt (0.0%)
Négy (0.0%)
Három (15.4%)
Kettő (46.2%)
Egy (15.4%)
Nulla (23.1%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com