csfoci.hu
Friss hírek:
2019. május 25. (szombat)
Frissítve: 2019.05.20. 14:53
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2018.08.04. szombat 17:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA MAKÓ FC
1. 2018.08.04. szombat 17:00 KOZÁRMISLENY FC SZEKSZÁRDI UFC
1. 2018.08.04. szombat 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK
1. 2018.08.04. szombat 17:00 KECSKEMÉTI TE TAKSONY SE
1. 2018.08.04. szombat 19:00 DUNAÚJVÁROS PMFC
1. 2018.08.05. vasárnap 17:00 SZEOL SC SZENTLŐRINC SE
1. 2018.08.05. vasárnap 17:00 IVÁNCSA KSE BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
1. 2018.08.05. vasárnap 17:00 PAKSI FC II. FC DABAS
2. 2018.08.11. szombat 17:00 TAKSONY SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2. 2018.08.11. szombat 17:00 RÁKOSMENTE KSK KOZÁRMISLENY FC
2. 2018.08.11. szombat 17:00 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS
2. 2018.08.11. szombat 17:00 PMFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2. 2018.08.11. szombat 17:00 MAKÓ FC IVÁNCSA KSE
2. 2018.08.12. vasárnap 17:00 FC DABAS KECSKEMÉTI TE
2. 2018.08.12. vasárnap 17:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEOL SC
2. 2018.08.12. vasárnap 17:00 SZENTLŐRINC SE PAKSI FC II.
3. 2018.08.18. szombat 17:00 IVÁNCSA KSE PMFC
3. 2018.08.18. szombat 17:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEKSZÁRDI UFC
3. 2018.08.18. szombat 17:00 KOZÁRMISLENY FC TAKSONY SE
3. 2018.08.18. szombat 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS
3. 2018.08.18. szombat 19:00 DUNAÚJVÁROS RÁKOSMENTE KSK
3. 2018.08.19. vasárnap 17:00 SZEOL SC MAKÓ FC
3. 2018.08.19. vasárnap 17:00 KECSKEMÉTI TE PAKSI FC II.
3. 2018.08.19. vasárnap 17:00 SZENTLŐRINC SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4. 2018.08.25. szombat 17:00 KECSKEMÉTI TE SZENTLŐRINC SE
4. 2018.08.25. szombat 17:00 TAKSONY SE DUNAÚJVÁROS
4. 2018.08.25. szombat 17:00 RÁKOSMENTE KSK SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
4. 2018.08.25. szombat 17:00 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE
4. 2018.08.25. szombat 17:00 PMFC SZEOL SC
4. 2018.08.26. vasárnap 17:00 PAKSI FC II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
4. 2018.08.26. vasárnap 17:00 FC DABAS KOZÁRMISLENY FC
4. 2018.08.26. vasárnap 17:00 MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 SZEOL SC SZEKSZÁRDI UFC
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 IVÁNCSA KSE RÁKOSMENTE KSK
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA TAKSONY SE
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 KOZÁRMISLENY FC PAKSI FC II.
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PMFC
5. 2018.09.02. vasárnap 16:00 SZENTLŐRINC SE MAKÓ FC
5. 2018.09.02. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS FC DABAS
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 KECSKEMÉTI TE KOZÁRMISLENY FC
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 PAKSI FC II. DUNAÚJVÁROS
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 FC DABAS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 TAKSONY SE IVÁNCSA KSE
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 RÁKOSMENTE KSK SZEOL SC
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
6. 2018.09.09. vasárnap 16:00 PMFC MAKÓ FC
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 SZEOL SC TAKSONY SE
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 IVÁNCSA KSE FC DABAS
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC II.
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 KOZÁRMISLENY FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. RÁKOSMENTE KSK
7. 2018.09.16. vasárnap 15:30 SZENTLŐRINC SE PMFC
7. 2018.09.16. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS KECSKEMÉTI TE
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 KOZÁRMISLENY FC SZENTLŐRINC SE
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 KECSKEMÉTI TE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 PAKSI FC II. IVÁNCSA KSE
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 FC DABAS SZEOL SC
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 TAKSONY SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 RÁKOSMENTE KSK MAKÓ FC
8. 2018.09.30. vasárnap 15:30 SZEKSZÁRDI UFC PMFC
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 SZEOL SC PAKSI FC II.
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 IVÁNCSA KSE KECSKEMÉTI TE
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 PMFC RÁKOSMENTE KSK
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 MAKÓ FC TAKSONY SE
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. FC DABAS
9. 2018.10.07. vasárnap 14:30 SZENTLŐRINC SE SZEKSZÁRDI UFC
9. 2018.10.07. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS KOZÁRMISLENY FC
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 KOZÁRMISLENY FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 KECSKEMÉTI TE SZEOL SC
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 PAKSI FC II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 FC DABAS MAKÓ FC
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 TAKSONY SE PMFC
10. 2018.10.14. vasárnap 14:30 RÁKOSMENTE KSK SZEKSZÁRDI UFC
10. 2018.10.14. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS SZENTLŐRINC SE
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 IVÁNCSA KSE KOZÁRMISLENY FC
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 PMFC FC DABAS
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 MAKÓ FC PAKSI FC II.
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KECSKEMÉTI TE
11. 2018.10.21. vasárnap 14:00 SZENTLŐRINC SE RÁKOSMENTE KSK
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC SE
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 KOZÁRMISLENY FC SZEOL SC
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 KECSKEMÉTI TE MAKÓ FC
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 PAKSI FC II. PMFC
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 FC DABAS SZEKSZÁRDI UFC
12. 2018.10.28. vasárnap 13:30 TAKSONY SE RÁKOSMENTE KSK
12. 2018.10.28. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS IVÁNCSA KSE
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 SZEOL SC DUNAÚJVÁROS
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 IVÁNCSA KSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 RÁKOSMENTE KSK FC DABAS
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II.
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 PMFC KECSKEMÉTI TE
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KOZÁRMISLENY FC
13. 2018.11.04. vasárnap 13:30 SZENTLŐRINC SE TAKSONY SE
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 IVÁNCSA KSE SZENTLŐRINC SE
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEOL SC
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 KOZÁRMISLENY FC MAKÓ FC
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 KECSKEMÉTI TE SZEKSZÁRDI UFC
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 PAKSI FC II. RÁKOSMENTE KSK
14. 2018.11.11. vasárnap 13:30 FC DABAS TAKSONY SE
14. 2018.11.11. vasárnap 16:00 DUNAÚJVÁROS BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
15. 2018.11.17. szombat 13:00 SZEOL SC IVÁNCSA KSE
15. 2018.11.17. szombat 13:00 TAKSONY SE PAKSI FC II.
15. 2018.11.17. szombat 13:00 RÁKOSMENTE KSK KECSKEMÉTI TE
15. 2018.11.17. szombat 13:00 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
15. 2018.11.17. szombat 13:00 PMFC KOZÁRMISLENY FC
15. 2018.11.17. szombat 13:00 MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS
15. 2018.11.17. szombat 13:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
15. 2018.11.17. szombat 13:00 SZENTLŐRINC SE FC DABAS
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 SZENTLŐRINC SE SZEOL SC
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. IVÁNCSA KSE
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 PMFC DUNAÚJVÁROS
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 RÁKOSMENTE KSK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 TAKSONY SE KECSKEMÉTI TE
16. 2018.11.25. vasárnap 13:00 FC DABAS PAKSI FC II.
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 KECSKEMÉTI TE FC DABAS
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 KOZÁRMISLENY FC RÁKOSMENTE KSK
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PMFC
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 IVÁNCSA KSE MAKÓ FC
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 SZEOL SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
17. 2019.03.03. vasárnap 14:30 PAKSI FC II. SZENTLŐRINC SE
17. 2019.03.03. vasárnap 17:00 DUNAÚJVÁROS SZEKSZÁRDI UFC
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 MAKÓ FC SZEOL SC
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 PMFC IVÁNCSA KSE
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 RÁKOSMENTE KSK DUNAÚJVÁROS
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 TAKSONY SE KOZÁRMISLENY FC
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 FC DABAS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 PAKSI FC II. KECSKEMÉTI TE
18. 2019.03.10. vasárnap 14:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZENTLŐRINC SE
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 SZENTLŐRINC SE KECSKEMÉTI TE
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II.
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 KOZÁRMISLENY FC FC DABAS
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA RÁKOSMENTE KSK
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 IVÁNCSA KSE SZEKSZÁRDI UFC
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 SZEOL SC PMFC
19. 2019.03.17. vasárnap 15:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. MAKÓ FC
19. 2019.03.17. vasárnap 17:00 DUNAÚJVÁROS TAKSONY SE
20. 2019.03.23. szombat 15:00 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC
20. 2019.03.23. szombat 15:00 RÁKOSMENTE KSK IVÁNCSA KSE
20. 2019.03.23. szombat 15:00 TAKSONY SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
20. 2019.03.23. szombat 15:00 FC DABAS DUNAÚJVÁROS
20. 2019.03.23. szombat 15:00 PAKSI FC II. KOZÁRMISLENY FC
20. 2019.03.23. szombat 15:00 KECSKEMÉTI TE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
20. 2019.03.23. szombat 15:00 PMFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
20. 2019.03.23. szombat 15:00 MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 SZENTLŐRINC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 KOZÁRMISLENY FC KECSKEMÉTI TE
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA FC DABAS
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 IVÁNCSA KSE TAKSONY SE
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 SZEOL SC RÁKOSMENTE KSK
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEKSZÁRDI UFC
21. 2019.03.31. vasárnap 15:30 MAKÓ FC PMFC
21. 2019.03.31. vasárnap 17:00 DUNAÚJVÁROS PAKSI FC II.
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 TAKSONY SE SZEOL SC
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 FC DABAS IVÁNCSA KSE
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 PAKSI FC II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 KECSKEMÉTI TE DUNAÚJVÁROS
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 RÁKOSMENTE KSK BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
22. 2019.04.07. vasárnap 16:00 PMFC SZENTLŐRINC SE
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 SZENTLŐRINC SE KOZÁRMISLENY FC
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KECSKEMÉTI TE
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 IVÁNCSA KSE PAKSI FC II.
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 SZEOL SC FC DABAS
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. TAKSONY SE
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK
23. 2019.04.14. vasárnap 16:00 PMFC SZEKSZÁRDI UFC
23. 2019.04.14. vasárnap 18:00 DUNAÚJVÁROS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 PAKSI FC II. SZEOL SC
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 KECSKEMÉTI TE IVÁNCSA KSE
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 KOZÁRMISLENY FC DUNAÚJVÁROS
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 RÁKOSMENTE KSK PMFC
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 TAKSONY SE MAKÓ FC
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 FC DABAS BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
24. 2019.04.21. vasárnap 16:30 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 SZENTLŐRINC SE DUNAÚJVÁROS
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KOZÁRMISLENY FC
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 IVÁNCSA KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 SZEOL SC KECSKEMÉTI TE
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PAKSI FC II.
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 MAKÓ FC FC DABAS
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 PMFC TAKSONY SE
25. 2019.04.28. vasárnap 16:30 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 KOZÁRMISLENY FC IVÁNCSA KSE
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 TAKSONY SE SZEKSZÁRDI UFC
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 FC DABAS PMFC
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 PAKSI FC II. MAKÓ FC
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 KECSKEMÉTI TE BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
26. 2019.05.05. vasárnap 17:00 RÁKOSMENTE KSK SZENTLŐRINC SE
26. 2019.05.05. vasárnap 19:00 DUNAÚJVÁROS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 SZENTLŐRINC SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 IVÁNCSA KSE DUNAÚJVÁROS
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 SZEOL SC KOZÁRMISLENY FC
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 PMFC PAKSI FC II.
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS
27. 2019.05.12. vasárnap 17:00 RÁKOSMENTE KSK TAKSONY SE
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA IVÁNCSA KSE
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 FC DABAS RÁKOSMENTE KSK
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 PAKSI FC II. SZEKSZÁRDI UFC
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 KECSKEMÉTI TE PMFC
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 KOZÁRMISLENY FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
28. 2019.05.19. vasárnap 17:30 TAKSONY SE SZENTLŐRINC SE
28. 2019.05.19. vasárnap 19:00 DUNAÚJVÁROS SZEOL SC
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 SZENTLŐRINC SE IVÁNCSA KSE n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 SZEOL SC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. DUNAÚJVÁROS n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 PMFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 RÁKOSMENTE KSK PAKSI FC II. n.a.
29. 2019.05.26. vasárnap 17:30 TAKSONY SE FC DABAS n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 IVÁNCSA KSE SZEOL SC n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 PAKSI FC II. TAKSONY SE n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 KECSKEMÉTI TE RÁKOSMENTE KSK n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 KOZÁRMISLENY FC PMFC n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 DUNAÚJVÁROS MAKÓ FC n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
30. 2019.06.02. vasárnap 17:30 FC DABAS SZENTLŐRINC SE n.a.

Szavazás

Hány megyei csapat jut tovább a Magyar Kupa főtábláján?

Hat (4.9%)
Öt (0.0%)
Négy (2.9%)
Három (20.4%)
Kettő (21.4%)
Egy (18.4%)
Egy sem (32.0%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

csfoci [at] gmail [dot] com